Vířivka na splátky splní váš sen

Pokud chcete začít relaxovat a bavit se ve vířivce, můžete si svůj sen splnit hned díky spotřebnímu úvěru od společnosti GEPARD FINANCE, a.s. Ve spolupráci s touto významnou firmou v oblasti hypoték a spotřebitelských úvěrů vám můžeme nabídnout financování vířivky a dalších wellness produktů řesně na míru podle vaší situace a požadavků.

Reprezentativní příklady

Vířivka Fantasy Spas Aspire

Výše půjčky 74 900 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 552 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 7,9 % p.a., RPSN 9,3 %, celková částka splatná spotřebitelem 93 120 Kč.

Vířivka CalderaSpas Marino

Výše půjčky 196 650 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 3 978 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 7,9 % p.a., RPSN 8,19 %, celková částka splatná spotřebitelem 238 680 Kč.

Vířivka CalderaSpas Geneva

Výše půjčky 392 150 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 7 747 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 6,9 % p.a., RPSN 7,13 %, celková částka splatná spotřebitelem 464 820 Kč.

Upozorňujeme, že reprezentativní příklad má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách.
Dále upozorňujeme, že veškeré zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit v závislosti na vaší bonitě a výsledcích posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.
Společnost GEPARD FINANCE a.s. je samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru a poskytuje doporučení podle § 3 odst. 1 písm. b) bodu 3 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Společnost GEPARD FINANCE a.s. a její vázaní zástupci, zaměstnanci vázaných zástupců a zaměstnanci společnosti GEPARD FINANCE a.s. se nezabývají poskytováním rady podle § 85 zákona 257 / 2016 Sb. o spotřebitelském úvěru.

Michal Kára

Michal Kára

vázaný zástupce GEPARD FINANCE a.s. certifikovaný ČNB

Pro všechny otázky týkající se splátkového prodeje vířivek se obraťte na našeho odborného partnera. Další kontaktní informace naleznete na jeho osobní stránce ve společnosti GEPARD FINANCE a.s.

Logo Galerie vířivek

Již 13 let nabízíme v tomto jedinečném venkovním prostoru na principu concept store vířivky a další wellness zařízení, která mění životy lidí k lepšímu. Najdete a vyzkoušíte si u nás vířivky CalderaSpas, jedinečné swimspa Endless Pools Fitness Systems a vířivky Fantasy Spas.