Galerie vířivek – wellness, fitness

Ty nejlepší značky ze světa wellness a zdravého životního stylu vám přináší Galerie vířivek – wellness, fitness. Již 13 let nabízíme v tomto venkovním prostoru vířivky a další wellness zařízení, která mění životy lidí k lepšímu. Zde si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen různé modely vířivek CalderaSpas, ale také další značky předního výrobce wellness a fitness zařízení Watkins Wellness – jedinečné swimspa Endless Pools Fitness Systems a vířivky pro volný čas Fantasy Spas.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Jsme rodinná firma s tradicí

Od začátku podnikání v roce 2006 jsme rodinná firma a i přes některá rizika věříme, že je to pro nás ten nejlepší obchodní model. Hlavní roli zde hraje důvěra. Každý z nás se snaží dělat vše co nejlépe. Pokud by ve firmě něco nefungovalo, pocítíme to všichni. Snad proto také věřím ve velkou sociální roli společného pobytu ve vířivce.

Jan Culek

ředitel, Galerie vířivek - wellness, fitness

2007

Galerie vířivek CalderaSpas

Jako čistě rodinná firma jsme se rozhodli využít i pro prezentaci vířivek CalderaSpas vlastní prostory a začali jsme pracovat na naší Galerii vířivek CalderaSpas na pozemku v Kostelci nad Labem. Nelehké začátky nám pomohla mimo jiné překonat i možnost relaxace v řadě vířivek, které jsme měli vystavené.

2019

Galerie vířivek - wellness, fitness

Po deseti letech jsme náš prezentační prostor přejmenovali na Galerii vířivek – wellness, fitness vzhledem k rozšíření nabídky o daklší sortiment a značky dodavatele z USA – Watkins Wellness. Kromě viřivek CalderaSpas nabízíme nyní i fitness zařízení Endless Pools Fitness Systems, vířivky Fantasy Spas a vše, co je spojeno se zdravým životním stylem..

Kdo je kdo v Galerii vířivek

Jan Culek

Jan Culek

ten, který to začal

Irena Culková

Irena Culková

ekonomika, právo

Adam Culek

Adam Culek

technika všeho druhu

Zatelefonujte

Těšíme se na vaše dotazy související s možnostmi a využitím našich vířivek a swimspa pro váš lepší život a zdravý životní styl.

Napište nám

Kontaktujte nás vyplněním formuláře, mailem, prostřednictví našich sociálních sítí. Díky těmto technologiím máte informace na dosah ruky.

Nekupujte bez vyzkoušení

Přijeďte si vířivky a swimspa vyzkoušet. Je možné přijet kdykoliv, večery a víkendy nejsou problém, naopak jsou vítány. Prosíme vás, domluvte si návštěvu předem, jen tak splní svůj účel.

Galerie vířivek – wellness, fitness

Najdete nás na adrese T. G. Masaryka 96, 277 13 Kostelec nad Labem

Pod názvem Galerie vířivek nás znají mapy.cz, Apple mapy, Google mapy a Waze. Stačí zadat do navigace.

e-mail info@galerievirivek.cz

tel +420 602 160 824

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci

2 + 7 =

Galerie vířivek - wellness, fitness

Již 10 let měníme lidem životy k lepšímu. Zkuste to s námi i vy.

Logo Galerie vířivek

Již 13 let nabízíme v tomto jedinečném venkovním prostoru na principu concept store vířivky a další wellness zařízení, která mění životy lidí k lepšímu. Najdete a vyzkoušíte si u nás vířivky CalderaSpas, jedinečné swimspa Endless Pools Fitness Systems a vířivky Fantasy Spas.